Myślisz o nadaniu swojej nieruchomości nowego ducha? Chciałbyś odmienić wnętrze, ale bez przeprowadzania większych remontów? Może potrzebujesz pomocy jedynie przy dobraniu kolorów i oświetlenia? Na olsztyńskim rynku funkcjonuje od niedawna usługa dla Ciebie.

Czym jest lifting nieruchomości?

Powstał głównie z myślą o kupujących, nabywających mieszkania z rynku wtórnego. W skrócie można byłoby go nazwać po prostu projektowaniem wnętrz, nie uwzględniającym większych remontów i wydatków. Wszelkie jego założenia bazują na najnowszych trendach i kreatywności w wykorzystaniu zastanych warunków mieszkalnych. Przemalowywaniu płytek, odrestaurowywaniu mebli, wymianie oświetlenia i kolorów ścian czy dodatków. Pomaga wydobyć z nieruchomości to, co najlepsze, bez wpuszczania do domu ekipy remontowej i drenowania zawartości portfela.

projektowanie wnętrz olsztynJest to usługa przeznaczona przede wszystkim dla ludzi, którzy z powodu braku czasu lub pomysłu, borykają się z problemem stylowego rozplanowania przestrzeni użytkowej w swoim mieszkaniu czy domu. Projektowaniu mogą być poddane zarówno całe nieruchomości jak i pojedyncze pomieszczenia. Co więcej, lifting nieruchomości może też dotyczyć tylko wybranego aspektu, jak oświetlenie czy podłogi.

Tak jak w sprzedaży nieruchomości, tak i w projektowaniu stawiamy przede wszystkim na szybkość i praktyczność naszych rozwiązań. Dlatego też każdy klient razem z projektem otrzymuje pełne zestawienie proponowanych mebli, dodatków i materiałów budowlanych wraz z potrzebną ilością, ceną oraz adresem sklepu.

projektowanie wnętrz olsztynLifting nieruchomości to przede wszystkim praktyczny wymiar projektowania wnętrz, czerpiący pełnymi garściami z home stagingu. Jego zabiegi sprawiają, że szare i nudne mieszkanie potrafi zyskać zupełnie nowe życie i zacząć emanować pozytywną energią. Na razie usługa dostępna jest jedynie w Olsztynie. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie koniecznie kliknij tutaj i skontaktuj się z nasza projektantką!